MÖBLER / Bord / Pelarbord 4961689
nr 496 1689
Pelarbord
Nyrokoko, ovalt, höjd: 73 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 19 november 2007
kl 16:34:06
300 kr
ledande budet*
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr